Par mums

Mūsu draugi un mēs esam kaislīgi alus brūvētāji!

Mēs esam specializēts mājbrūvētāju izejvielu un aprīkojuma veikals, apgādājam arī mazās alusdarītavas jau piekto gadu.

Pēc pašu pieredzes zinam kuras ir tiešām kvalitatīvas izejvielas, mēs rūpīgi izvēlamies kuras izejvielas turēt krājumos, lai mūsu klients saņemtu labāko.

Palīdzēsim un ieteiksim kā pareizi pagatavot alu mājas apstākļos, ne tikai, lai sanāk pats alus pagatavošanas process, bet, lai sanāk tiešām baudāms īsts alus, kuru moderni sauc- mājas alus, dzīvais alus, dzīvais un nefiltrētais alus, lēni gatavots alus, Līgo alus, Jāņu alus utt....

Alus un sidra darīšana ir ļoti aizraujošs process, un mēs to vēlamies nodrošināt arī Jums.

Ņemot vērā klientu vēlmes un ierosinājumus, BrūvēPats.lv visu laiku paplašina piedāvāto izejvielu un preču sortimentu.

Sadarbībā ar Vācijas, Lielbritānijas un Jaunzēlandes speciālistiem varam sniegt visa veida bezmaksas konsultācijas gan mājbrūvētājiem, gan mazajām alusdarītavām.

Protam sarūpēt jebkuras izejvielas, protam piegādāt tajā daudzumā un vajadzīgajā laikā kad klientam tas ir vajadzīgs.

Mazajām alusdarītavām piegādājam nokomplektētas izejvielas, kas atvieglo to darbību, jo vienmēr saņem svaigas un kvalitatīvas izejvielas un nav vajadzība uzturēt papildus krājumus noliktavā.

Īpašs Vācijā ražots vakuumiepakotājs tiek izmantots apiņu fasēšanai, kas dod iespēju apiņus uzglabāt ilgāk.

Bez maksas varam sadrupināt iesala graudus, drupināšanas dzirnavas ir speciāli ieregulētas kvalitātei, nevis kvantitātei. Mūsu drupinātāja valču ātrums ir ieregulēts ap 280-320apg/min. kas tiek uzskatīts par optimālu ātrumu iesala graudu drupināšanai

-Labākās alus izejvielas un aprīkojums no visas pasaules. Piegādāsim visprasīgākajam mājas aldarim un muižas alusdarītavai. Palīdzēsim izveidot alusdarītavu.